VPN و اتصال سایت به سایت

Posted by:soroush Posted on:سپتامبر 17,2016

در جهان امروز، جایی که تقریبا هر چیزی پشت صفحه کامپیوترها انجام می شود یا به لطف تلفن های هوشمند تنها با چند ضربه انگشت شما صورت می گیرد، خرید VPN یا شبکه خصوصی مجازی   برای مبارزه با سرقت هویت و جاسوسی غیر مجاز در حال عمومی شدن است. با این حال، بسیاری از مردم در مورد این موضوع آگاهی ندارند که انواع مختلفی از VPN ها وجود دارد. یک نوع استاندارد وجود دارد که بیشتر افراد نام آن را شنیده اند و  “Site-to-Site VPN” نامیده می شود. این دومین نوع از اتصال امن است که باعث مکث افراد می شود اما موجب ترس نیست. هر زمان که مطالعه این راهنما را به پایان رساندید شما خواهید دانست که چرا به عنوان شناخته شده ترین است.

VPN چیست و علت خرید VPN در چیست؟

site-to-site-vpn

شبکه های خصوصی مجازی

ابتدا، قبل از اینکه به انواع مختلف VPN بپردازیم، این می تواند مفید باشد که در مورد اینکه آنها چه هستند صحبت کنیم. به بیان ساده، یک VPN یک لایه اضافی بین شما و دنیای خارج است. چیزی است که شما ترافیک شبکه خود را پشت آن پنهان می کنید بنابراین برای هیچ کسی قابل رویت نیست. البته، خرید VPN ها تنها برای نگه داری از جزئیات خصوصی بانکی و مالیاتی شما صورت نمی گیرند. آنها برای دسترسی به مطالبی که به صورت جغرافیایی مسدود شده اند نیز مفید اند و افراد را قادر به دسترسی به سایت هایی می کند که از محل آن غیر قابل دسترسی است. به طور خلاصه، یک VPN چیزی است که شما برای کنترل تجربه مرور کردن خود استفاده می کنید به جای اینکه آنها شما را کنترل کنند.

یک VPN سایت به سایت چیست؟

Site-to-Site VPN به اندازه چیزی که آن را “VPN سرور واحد” می نامیم شناخته شده نیست. یک VPN سایت به سایت یک اتصال گروه امن است. از طریق استفاده از این VPN ها یک اداره در شانگهای می تواند یک اتصال اینترنت امن و خصوصی با یک دفتر در شهر نیویورک ایجاد کند، کارکنان آنها می توانند یک اتصال دیگر با دفتری در بنگالور و بلعکس ایجاد کنند. آنها می توانند به صورت امنی با هم همکاری داشته باشند، داده های حساس را تبادل کنند و همه این ها به لطف فن آوری Site-to-Site VPN ممکن خواهد شد.

دو نوع از VPN های SITE-TO-SITE

بسته به نیازی خاص شما ممکن است از نوع ویژه ای از Site-to-Site VPN استفاده کنید. دو نوع برای انتخاب شما وجود دارند، می توانید در مورد هر یک از آنها در ادامه اطلاعاتی بدست آورید.

VPN های مبتنی بر اینترنت: اگر شما یک شرکت ، سازمان یا گروه دارید این احتمالا همان نوعی از اتصال است که حداقل در ابتدای کار خود می خواهید داشته باشید. با یک Site-to-Site VPN مبتنی بر یک اینترنت اشتراکی واحد، هر کسی در گروه می تواند هر چیزی را که دیگر کارکنان به اشتراک گذاشته اند را به اشتراک بگذارد و ببیند. مانند اینکه 10 یا 20 مشتری یک هارد درایو بزرگ را به اشتراک می گذارند. با خرید VPN و خرید کریو هر کسی می تواند از مزایای VPN که در بالا بحث شد و همچنین از مزایای محیط کار مشترک استفاده کند. در این جا یک نکته وجود دارد: هر چیزی را که می خواهید از دید دیگران باید از این شبکه دور نگه دارید.

VPN های مبتنی بر اکسترانت: برای شرکت ها یا گروه های بزرگتر، Site-to-Site VPN مبتنی بر اکسترانت ممکن است کاری را که شما می خواهید انجام دهد. اگر به طور مثال، شما شرکتی هستید که کفش می فروشد و ارتباط نزدیکی با شرکتی دارید مواد شرکت شما را می سازد و تولیدات شما را می فرستد، می توانید یک Site-to-Site VPN مبتنی بر اکسترانت را با آنها ایجاد کنید. این به همه شما اجازه خواهد داد تا یک همکاری، محیط کاری امن، به اشتراک گذاری بهتری از ایده ها را بدون به خطر انداختن شرکت داشته باشید. اشکلاتی از جمله هزینه و الزامات و نگرانی های کوچک و بزرگ برای آنها به عنوان شریک بیشتر از افراد دیگر است.

SITE-TO-SITE در مقابل VPN های سنتی: کدام بهتر است؟

این موضوع که کدام شبکه خصوصی مجازی برای کار گروه، سازمان یا کسب و کار شما مناسب است بسیار مهم است و شایسته پاسخ مناسبی است. خبر خوب این است که، پاسخ به آن آسانتر از چیزی است که ممکن است به نظر بیاید. برای مثال، اگر شما تمام این راهنما را مطالعه کرده باشید، می دانید که در حال حاضر استفاده از اینترنت بدون VPN در بهترین حالت یعنی به دنبال مشکلات رفتن و در بدترین حالت احتمال بلقوه مشکلات فاجعه بار است. بنابراین این سوال که آیا باید از نوعی از VPN استفاده کرد یا نه ، اکنون شما می دانید که باید استفاده کنید. اینکه بخواهید از کدام نوع استفاده کنید بستگی به شما دارد. اطلاعات مناسبی برای خرید VPN از parsvpn.online خواهید یافت.

آیا شما یک شخص هستید؟ پس یک تنظیمات سنتی نیز به طور قطع کافی است. با این حال، اگر شما یک مالک فردی باشید، موضوع مقیاس مطرح می شود، با چه کسانی به کسب و کار می پردازید؟ کجا واقع هستید؟ اگر شما در حال انجام کسب و کار با یک یا چند شرکت تاسیس شده هستید، پس Site-to-Site VPN، ممکن است مبتنی بر Extranet بتواند برای شما مناسب باشد. برای گروه هایی مانند گروه های جوانان؛ گروه دانشگاه و سازمان های مشابه Site-to-Site VPN مبتنی بر اینترنت می تواند یک مزیت بزرگ باشد. در نهایت، انتخاب چیزی است که شما باید بعد از بررسی دقیق از همه متغیر های موجود خواهید داشت.

خرید VPN و خرید کریو در  parsvpn.online


soroush

No description.Please update your profile.