کاربران بخاطر چه نیازهایی اقدام به خرید کریو VPN می کنند؟

Posted by:soroush Posted on:ژانویه 24,2017

دلایل نیاز به خرید کریو VPN

reason-of-using-vpn

VPN یا شبکه خصوصی مجازی مجموعه ای از شبکه های در هم آمیخته برای ایجاد یک اتصال امن روی شبکه عمومی (اینترنت) است.

همچنین VPN ها توسط کسب و کارها و سازمان های بزرگ مانند بانک ها، موسسه های آموزشی استفاده می شوند تا کاربران از راه دور را با امتیاز دسترسی به شبکه خصوصی امن و موثر تجهیز کند. یک انتخاب آگاهانه VPN می تواند شما را صرف نظر از نوع سیستم عامل که استفاده می کنید همچون لینوکس، ویندوز، اندروید و اپل حفاظت کند. parsvpn.online به شما سرویس های قابل اعتماد برای خرید VPN و خرید کریو و VPN موبایل می دهد.

در اینجا چندین دلیل برای نیاز شما به خرید کریو VPN وجود دارد

دسترسی نامحدود: دسترسی به وب سایت هایی که در کشور/ناحیه شما مسدود شده اند. یکی از موارد، سازمان های رسانه های تصویری مانند Netflix، HBO، Hulu ممکن است دسترسی به مطالب خود را از طریقق در برخی از مناطق جغرافیایی محدود کرده باشد. این ممکن است ناشی صدور مجور یا دیگر مسائل قانونی باشد. تحت این چنین شرایطی، شما می تواند از خرید کریو VPN استفاده کنید که باعث می شود بنظر بیاید شما واقعا از همان محل توسط سرورهای آنها متصل شده اند حتی اگر شما متعلق به ناحیه ای باشید که این وب سایت مسدود شده است. VPN ها طوری طراحی شده اند که یک اتصال امن برای شبکه خای خصوصی و عمومی ارائه می دهند و به علاوه به دور زدن فیلترهای اینترنتی کمک می کنند و بعنوان یک فیلتر شکن موثر کار می کند. شما به معنای واقعی کلمه می توانید از خانه یا هر جای دیگری از جهان به اطلاعات دسترسی داشته باشید.

گمنامی: VPN ها  در حفظ امن اتصالات و ارتباطات شما در کنار هویت شما موثر اند و برخلاف پروکسی ها و برنامه های کاربردی پنهان کردن IP اند. این از پیگیری شدن فعالیت های آنلاین شما توسط ارائه دهندگانن ممانعت به عمل می آورد و به شما فرصت مرور ناشناس وب سایت ها روی وب سایت ها و برنامه های کاربردی وب را با وجود اتصال رمزگذاری شده می دهد.

آدرس های IP مختلف: خرید VPN ها شرایطی را بوجود می آورند که از آدرس های IP مختلف به مرور وب ها بپردازید. چنین ویژگی ای وقتی مفید است که شما در حال سفر هستید و می خواهید به وب سایت ها یا برنامه های کاربردی که در کشور شما مسدود است دست یابید.

امنیت Wi-Fi: به شما کمک می کند تا به سرویس Wi-Fi یافت شده در فرودگاه ها، کتابفروشی ها، رستوران ها و غیره که به طوری کلی نیاز به احراز هویتی امنیتی ندارد متصل شوید. در چنین مورادی، خرید کریو VPNN می تواند فعالیت های اینترنتی شما رمزگذاری کند و در نتیجه آن را از دسترس هکرها محفوظ نگه دارد.

بهترین شبکه های خصوصی مجازی به طور ایده آل دارای هزینه متعادل، توزیع سرور، ابزارها و پروتکل ها خواهند بود. خرید کریو VPN درست به نگرانی های شما برای داشتن حریم خصوصی بیش از هر چیز دیگری اهمیت قائل می شود و هیچ گزارشی از فعالیت های شما نگهداری نمی کند.

خرید VPN و خرید کریو در parsvpn.online


soroush

No description.Please update your profile.