نحوه انتخاب VPN از میان بهترین ارائه دهندگان

Posted by:soroush Posted on:سپتامبر 17,2016

تعداد کمی از فن آوری های که بر روی اینترنت اثر دارند ساخته شده اند. این بر روی ارتباطات و بازرگانی تاثیر می گذارد. در حرکت نزولی، افزایش اتصالات درونی، ما را بیشتر در معرض کلاهبردای و سرقت اطلاعات از طریق اینترنت قرار می دهد. علاوه بر این، حریم خصوصی اینترنت و امنیت تبدیل به مشکلات جدی شده اند که کاربران باید به مقابله با دولت و ارائه دهندگان سرویس ها برای عدم نظارت روی فعالیت هایشان بپردازند.

انتخاب و خرید VPN و خرید کریو از میان ارائه دهندگان آنها

VPN providers

در تلاش برای نجات از این وضعیت، ارائه دهندگان سرویس VPN مزایای بیشمار امید بخشی را از مرور ناشناس، افزایش امنیت و حفظ حریم خصوصی ، پنهان کردن IP برای دسترسی به سایت های مسدود شده به صورت جغرافیایی را ارائه داده اند. سرویس های VPN رایگانی وجود دارند که این سرویس ها را به صورت رایگان خدمات ارائه می دهند اما امکان به خطر افتادن کیفیت سرویس وجود دارد. این موضوع بخاطر این است که بیشتر ارائه دهندگان VPN رایگان سرویس هایی روی اتصالات کند و غیرقابل اعتماد ایجاد می کنند. به هر حال، در مواردی که به دنبال خرید VPN هستید که ارزش هزینه کردن را دارد به موارد زیر توجه کنید.

قیمت

مانند هر موقعیت خرید دیگر، قیمت نقش مهمی در تصمیم گیری دارد. هنگام خرید  VPN و خرید کریو بسته ها و نرخ های پیشنهادی را بررسی کنید. می توانید به سایت parsvpn.online مراجعه کرده و اطلاعاتی در این خصوصی بیابید.

محل سرور

این یک عامل مهم است به خصوص اگر هدف شما اشتراک برای یک شبکه خصوصی مجازی و دسترسی به وب سایت های محدود شده به صورت جغرافیایی مانند  Netflix یا  Hulu یا دور زدن فایروال های محلی باشد. ارائه دهنده باید دارای سرورهای واقع شده در کشورهایی باشد که برای ارائه خدمات دارای آزادی بیشتری هستند. به علاوه، موقعیت های مکانی سرورها بر روی سرعت اتصال و در نهایت کیفیت خدمات تاثیر می گذارد. بنابراین، توصیه می شود که ارائه دهندگانی با سرورهایی که در موقعیت های مکانی نزدیک آنها واقع شده اند را انتخاب کنید.

امنیت آنلاین

همانطور که قبلا اشاره شد، خرید VPN برای افرادی سودمند هستند که به دنبال افزایش اینترنت خود هستند. در این راستا، معقولتر است که امنیت پروتکل های امنیتی ارائه شده توسط ارائه دهندگان را بررسی کنید. برای کسانی که نیاز به حریم خصوصی قوی و اقدامات امنیتی دارد، ارائه دهندگانی را انتخاب کنید که همه پروتکل ها را پشتیبانی کند: PPTP, L2TP/IPSec, OpenVPN و SSTP. با این حال، برای کاربران غیر دائمی تنها نیاز به یک شبکه خصوصی مجازی است که به وب سایت های مناطق محدود شده دسترسی یابند که در این حالت PPTP کفایت می کند.

حریم خصوصی

در عصری که  افشاء بی مورد عادات مرور کردن ما می تواند منجر به هزینه های شغلی، شکستن بنیان خانواده و حتی منجر به حبس شود، حفظ حریم خصوصی اینترنت بسیار مهم است. ابتدا باید اطمینان حاصل کرد که ارائه دهندگان آخرین فن آوری های رمزگذاری را برای تضمین پوشش دهی فعالیت های کاربران دارند. از جمله می توان به parsvpn.online در این زمینه اشاره کرد. به عنوان یک نقطه که باید در مورد آن هوشیار بود باید به دنبال ارائه دهندگانی باشید که هیچ گزارشی را از فعالیت های کاربران نگه نمی دارند.

هیچ چیزی مانند خرید VPN تمام عیار وجود ندارد، اما شما می توانید به دنبال بهترین ارائه دهنده برای انجام تمام نیازهای خود باشید. بعد از خواندن این مقاله و اطلاعات موجود در parsvpn.online امیدوارم هستیم که برای شما روشن شده باشد که برای خرید یک VPN نیاز به توجه به چه مواردی دارید.

خرید VPN و خرید کریو در parsvpn.online


soroush

No description.Please update your profile.