مزایای خرید و استفاده از VPN

Posted by:soroush Posted on:سپتامبر 17,2016

این واضح است که افراد به خاطر امنیت به خرید VPN نیاز دارند، به خصوص بخاطر نیاز به ارسال داده های رمزگذاری شده بر روی شبکه فن آوری VPN گسترش پیدا کرده است. اما در کنار ایجاد یک “دامنه ارتباط کامپیوتری” ، فن آوری VPN مزایای زیاد دیگری نیز دارد:

مزایای خرید VPN

vpns-profit

  1. افزایش امنیت. وقتی شما از طریق یک VPN به شبکه متصل می شوید، داده های شما امن و رمزگذاری شده باقی می مانند. به این روش اطلاعات شما از هکرها دور می ماند.
  2. کنترل از راه دور. در مورد یک شبکه، بزرگترین مزیت از خرید VPN امکان دسترسی به اطلاعات از راه دور می باشد حتی از خانه یا هر مکانی دیگری دسترسی به وجود می آید. به همین دلیل است که VPN می تواند باعث افزایش بهره وری در یک کمپانی شود.
  3. به اشتراک گذاری فایل ها. یک سرویس VPN می تواند در مواردی استفاده شود که شما گروهی دارید و نیاز برای به اشتراک گذاری فایل ها برای یک دوره زمانی طولانی است.
  4. ناشناس ماندن در حالت آنلاین. از طریق VPN شما می توانید با گمنامی کامل به مرور وب سایتها بپردازید. در مقایسه با نرم افزارهای پنهان کردن IP یا پروکسی های وب، مزیت های یک سرویس VPN به شما اجازه دسترسی به برنامه های وب و وب سایت ها را می دهد و ناشناسی کامل را فراهم می کند.
  5. باز کردن وب سایت های محدود شده و دور زدن فیلترها. خرید VPN ها برای دسترسی به وب سایت های مسدود شده یا برای دور زدن فیلترهای اینترنت کاری فوق العاده است. به همین دلیل است که تعداد سرویس های VPN استفاده شده در کشورهایی که دارای سانسور اینترنت هستند در حال افزایش است.
  6. تغییر آدرس IP. اگر شما نیاز به یک آدرس IP از کشورهای دیگر دارید، پس یک VPN می تواند آن را برای شما فراهم کند.
  7. عملکرد بهتر. پهنای باند و بهره وری شبکه به طور کلی می تواند هنگامیکه نرم افزارهای VPN نصب می شوند افزایش یابد.
  8. کاهش هزینه ها. پس از خرید VPN، هزینه های نگهداری از آن بسیار پایین است. علاوه بر آن، اگر شما یک ارائه دهنده سرویس VPN را انتخاب کردید، راه اندازی شبکه و نظارت بر آن دیگر نگران کننده نیست. parsvpn.online در این زمینه و همچنین در بحث خرید کریو و راه اندازی آنها به شما کمک خواهد کرد.

این روزها VPN ها بیشتر و بیشتر محبوب می شوند. اگر شما نیاز به خرید یک سرویس VPN دارید باید در ابتدا نیازهای خود را بررسی کنید.

خرید VPN و خرید کریو در parsvpn.online


soroush

No description.Please update your profile.