تهدید گزارش گیری VPN برای کاربران چگونه است؟

Posted by:soroush Posted on:نوامبر 27,2016

دلایل بسیاری برای استفاده افراد از VPN و خرید VPN کریو وجود دارد، چرا که می تواند از حریم خصوصی محافظت کند یا به سادگی به وب سایت های مسدود شده دسترسی یابد. برخی از سرویس های VPN کریو که خرید میکنید . امن تر از دیگران هستند و روش های مختلفی در مورد حفظ حریم خصوصی کاربران دارند.

understanding-vpn-logging

VPN خرید شده یا کریو خرید شده چه تهدیداتی دارند؟

VPN ها ممکن است داده های کاربران خاص را گزارش گیری کند. برخی ارائه دهندگان VPN وجود دارند که ادعا می کنند دارای عدم گزارش گیری 100% هستند در حالیکه بقیه وضعیت خود را به صورت عدم گزارش گیری تشریح می کنند، و این را روشن می کنند که آنها چه داده هایی را نگه می دارند.

چطور گزارش گیری ما را تحت تاثیر قرار می دهد؟

مانند بسیاری از شرکت های مرتبط با اینترنت، ارائه دهندگان VPN می توانند از طرف مقامات برای کاربران خاص، گروهی از کاربران یا حتی کل یک شرکت مورد تحقیق واقع شوند. آنها ممکن است اطلاعات خاصی را نیاز داشته باشند که سرور آنها را نگه می دارد.

این منحصر به فضای VPN یا کریو از یک دوره نیست. مایکروسافت در حال حاضر به مقابله با مقامات US می پردازد که می خواهند به سروری در پایگاه داده های مایکروسافت در ایرلند دست یابند. در روسیه، مقامات در حال عبور از قوانینی هستند که تعیین کنند که اطلاعات کاربران روسی به طور مثال فیسبوک و توییتر در روسیه ذخیره شود. این می تواند داده ها را برای جستجو از طرف مسئولین مستعدتر کند.

شرکت های مبتنی بر اینترنت و کاربران به طور قابل درکی نسبت به جستجوی داده های شخصی توسط دولت ها نگران شده اند. این موضوع در حال حاضر تحت بررسی دقیق تری نسبت به قبل است.

چه نوع از اطلاعات گزارش گیری می شوند؟

HideMyAss یکی از بزرگترین ارائه دهندگان VPN در بازار است که اخیرا توسط AVG کشف شده بود، سیاست های حریم خصوصی را در جزئیات آنلاین مطرح کرد. HideMyAss یک مهر زمان ایجاد کرده است از زمانی که شما وارد به VPN می شوید تا زمانیکه اتصال را قطع می کنید، این آدرس IP شما هنگامیکه متصل هستید و آدرس IP سروری را که به آن متصل می شود را گزارش می کند. HideMyAss همچنین مقدار داده هایی که شما در حال اتصال آپلود یا دانلود می کنید را نیز گزارش می کند.

کاربران VPN در مورد مقدار داده های VPN که می توانند جمع آوری و حفظ بشوند با عصابنیت بحث کردند. هر سال، Torrent Freak نظر سنجی ای روی ده ها ارائه دهنده VPN که چه مقدار ناشناسی ، امنیت و حریم خصوصی را اجرا می کنند دیگر ارائه دهندگان VPN در مورد گزارش گیری یا عدم گزارش گیری از دیگران روراست تر اند . این نظر سنجی تصویری از عملکرد ارائه دهندگان VPN می دهد، به خصوص آنهایی که در بازار موقعیت بزرگتری دارند.

در سوی دیگر تعدا انگشت شماری از VPN ها گزارش گیری را انجام می دهند و در مورد آن صادق اند. PrivateVPN می گوید این گزارش ها در باره ایمیل ها و نام های کاربری است.

حفظ حریم خصوصی یکی از نکات اصلی فروش است، اگر نه یک VPN می تواند خطر آسیب به شهرت را باعث شود اگر داده های را به مقامات بدهد اگر اوضاع خارج از دست آنها باشد.

خرید VPN و خرید کریو در parsvpn.online


soroush

No description.Please update your profile.