ارزیابی بهترین اتصالات VPN

Posted by:soroush Posted on:نوامبر 5,2016

موقعیتی را تصور کنید که شما در کشوری خارجی هستید و می خواهید برای به تماشای تلویزیون روی Hulu بپردازید اما تا زمانیکه خارج از ایالات متحده هستید نمی توانید به تماشای آن بپردازید.

خرید VPN های ارزیابی شده

vpn-connection

دو روش برای مقابله با این موقعیت وجود دارد، دیدن برنامه های روی Hulu را فراموش کنید یا تلاش برای حذف محدودیت با  Hulu VPN برای اینکه برنامه های مورد علاقه خود را تماشا کنید. این صرفا یک دلیل برای خرید VPN است، اما وعده اتصال اینترنت امن برای بسیاری موارد است و درنتیجه به شما اجازه استقلال کامل روی اینترنت را می دهد.

در هر صورت، خرید VPN و اتصال روی بهترین آنها مهم است. اجازه بدهید دقیق تر نگاه کنیم و برخی از بهترین اتصالات VPN که می توانید برای امور مخفی خود روی اینترنت استفاده کنید را نشان دهیم.

HideMyAss: نگران نباشید این سرویس چیز ارزانی برای استفاده است.  HideMyAss واقعا یک شرکت موفق VPN است که به شما در پنهان کردن ردپای آنلاین خود در هنگام جستجو در اینترنت و به طور کلی به ناشناسی شما کمک می کند. این شرکت دارای سرورهایی واقع در 38 کشور است و به شما اجازه پنهان شدن را می دهد. هویت آنلاین شما پشت 24000 آدرس IP پنهان خواهند شد.

بیشتر از این نیاز دارید؟ این سرویس افزایش امنیت شما را با رمزگذاری سطح بالایی تظمین می کند، شما قطعا قادر به لذت بردن از سرگرمی های روزانه خود خواهید بود. به طور کلی HideMyAss یکی از ارائه دهندگان VPN است که هیچ شکی در آن نیست، این یکی از راه حل ها برای شما در مورد نیاز به گمنام ماندن روی اینترنت است.

PureVPN: در سراسر 14 کشور گسترده شده است و دارای بیش از 30 سرور است، این سرویس درست مانند نامش است و در حفاظت از اطلاعات محرمانه شما روی اینترنت یک برنده محسوب می شود.

این سرویس هیچ کمبودی برای انتخاب شما ندارد و اگر تصمیم دارید به جنگ مقابل سانسور اینترنت و هک آنلاین بروید گزینه خوبی است.

برای شروع، PureVPN سرویس های ساده ای برای استفاده ارائه می دهد که به راحتی به مدیریت اتصال کلاینت کمک می کند، ابزار پیشنهادی سرور را ارائه می دهد، اجازه دسترسی به  VoIP VPN براساس نرم افزار می دهد صرفنظر از موقعیت مکانی فعلی شما و به شما اجازه استفاده از مزایای واحد و پشتیبانی بلیط از طریق چند کلیک را می دهد.

با این حال، اگر شما در مورد امنیت دچار مشکل هستید بعد از این مشکل شما حل می شود. PureVPN رمزگذاری 128 بیتی مبتنی بر SSL را تضمین می کند و در نتیجه به عنوان یک سپر برای محافظت از شما در برابر کاربران غیر مجاز عمل می کند. Facebook، Twitter همه برای شما هستند، از هرجایی که هستید بدون نگرانی از سانسورهای محلی به آنها دسترسی داشته باشید.

StrongVPN: چیزی است که شما می توانید بر روی آن بیشتر از هر ارائه دهنده سرویس دیگر در این زمینه اعتماد کنید. دارای سرویس پشتیبانی 24 ساعته در هر روز هفته است.

هیچ کدام به صورت 100 درصد کامل نیستند . StrongVPN آپ تایم 99.9% ارائه می دهد که اغلب از یک VPN مورد انتظار نیست. کدام سرویس می تواند اتصال به اینترنت با خرابی کمتر از یکساعت در ماه را ارائه بدهد! به نظر باورنکردنی است اما درست است.

تا آنجا که به حضور جهانی مربوط می شود سرویس های آنها 19 کشور را پشتیبانی می کنند، 279 سرور ارائه می دهند و بیش از 7000  آدرس IP برای پنهان کردن هویت شما از چشمان جاسوسان دارند.

خط پایانی

در parsvpn.online  لیستی از ارائه دهندگان سرویس VPN مناسب وجود دارد که شما می توانید از آنها استفاده کنید اگر احساس می کنید نیاز برای پنهان کردن حضور آنلاین خود دارید و به علاوه با خرید کریو کنترل بیشتر بر شبکه خود دارید.  بر اساس برخی از عومل، ما سعی در جمع آوری بهترین اتصالات VPN کرده ایم، امیدواریم بتواند نیاز عمده شما را بر طرف سازد.

  • PureVPN
  • Hidemyass
  • IAPS
  • StrongVPN
  • ibVPN
  • ExpressVPN
  • Overplay
  • SwitchVPN
  • Private Internet Access
  • VPNTunnel

خرید VPN و خرید کریو در parsvpn.online


soroush

No description.Please update your profile.